Susisiekite I-VII 08:00 - 20:00: +37060765871

Šviesos Efektų Nuoma Vilniuje!

Šviesos efektų nuoma, šviesos įrangos nuoma ir apšvietimo nuoma renginių, švenčių, diskotekų apšvietimui Vilniuje. Mūsų siūloma apšvietimo įranga bei šviesos efektai paliks Jums nepamirštamą įspūdį. Nepakeičiama paslauga ne tik vakarėlių- renginių organizatoriams bet ir kiekvienam nusprendusiam paįvairinti savo šventę. Trumpalaikė – lazerinių projektorių, dūmų mašinų, stroboskopų, LED šviesos efektų, burbulų mašinos ir kitos apšvietimo technikos. Nuomotis apšvietimo įrangos komplektą daug pigiau ir patogiau. Profesionalios šviesos efektų nuoma, aparatūros, įrangos nuoma renginiams Vilniuje greitai ir už prieinamą kainą!

Stroboskopas Eurolite 50W

Šviesos efektas – Strobe – ryški nuolat blyksinti lempa, naudojama apšviesti cikliškai judančia publiką.

Atsiliepimai:
10/10

+ Visi Reikalingi Laidai

5 € / Parai

sviesos efektu nuoma

Ultravioletinė Lempa (UV) 20W

Šviesos efektas – UV lempa / black light lempa – skirta apšviesti baltus objektus vakarėlyje ir juos išryškinti.

Atsiliepimai:
10/10

+ Visi Reikalingi Laidai

5 € / Parai

sviesos efektu nuoma

Flower 20W Šviesos efektas

Efektinis šviestuvas skirtas pagyvinti vakarėlį įvairiomis spalvomis bei efektais. Raubona / Mėlyna / Žalia / Balta.

Atsiliepimai:
10/10

+ Visi Reikalingi Laidai

5 € / Parai

sviesos efektu nuoma

Derby Šviesos Efektas 15W

Šviesos efektas – Derby – šviesos efektas reaguodamas į skambančia muzika sukuria disco ir strove efektą.

Atsiliepimai:
10/10

+ Visi Reikalingi Laidai

10 € / Parai

sviesos efektu nuoma

Mushroom Šviesos Efektas 15W

Šviesos efektas – Mushroom – sukuria Jūsų renginio erdvė jaukesnę pateikdamas RGB sparvų gamą.

Atsiliepimai:
10/10

+ Visi Reikalingi Laidai

5 € / Parai

sveisos efektu nuoma

Dūmų Mašinos Nuoma 15W

Dūmų mašinos – suteikite šou programai ir šviesos efektams magijos elementą, paslaptingumo ir intrigos atmosferą. 

Atsiliepimai:
10/10

+ Visi Reikalingi Laidai

5 € / Parai

Nr.1 Šviesos Efektų Komplektas

Atsiliepimai:
5/5

Šviesų gama: RGB; Daugiau kaip 15 spalvų;

Strobe & Pulse LED Effektas;

+ Visi Reikalingi Laidai

20 € / Parai

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Efektyvi šviesos efektų nuoma, šviesos įrangos nuoma ir apšvietimo nuoma renginių, švenčių, diskotekų apšvietimui Vilniuje. Nuomojame: LED šviesos efektus, lazerius, stovus, garso kolonėles, mikrofonus, multimedija projektorių su ekranu, logotipų projektorių, karaoke rinkinį vakarėliui ir kt. Įrangos komplektus galima keisti, jog jie pilnai atitiktų Jūsų lūkesčius.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Apšvietimo efektų naudojimas yra itin paprastas (užtenka įjungti į elektros tinklą), daugelis efektų turi vidinius mikrofonus ir šviečia pagal muziką. Apšviesti svarbiausius dalykus ar statiškam patalpos įvaizdžiui sukurti naudojami prožektoriai.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Profesionalios renginių apšvietimo įrangos ir šviesos efektų nuoma renginių, švenčių, diskotekų apšvietimui. Mūsų siūloma apšvietimo įranga bei šviesos efektai paliks Jums nepamirštamą įspūdį. Siūlome palankiomis kainomis ir sąlygomis išsinuomoti profesionalią renginių apšvietimo įrangą: apšvietimo, scenos, LED PAR, LED BAR prožektorius; dūmų – rūko mašinas; lazerius; judančias galvas.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Nuomojame profesionalią apšvietimo įrangą koncertams, viešiesiems renginiams ir asmeninėms šventėms. Pagrindinis apšvietimo įrangos tikslas – apšviesti sceną, patalpas ar kitus objektus. Tam, kad jose būtų matomos skirtingos spalvos, medžiagų tekstūros ir tam tikras kiekis skirtingų detalių, reikalingas pakankamas šviesos kiekis.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Aukštos kokybės dūmų mašinos nuoma / generatoriaus nuoma Vilniuje. Dūmų mašina – neatskiriamas šviesos efektų palydovas. Šiandienos muzikiniai ir naktiniai klubai yra tiesiog pilni įvairių specialių šviesos efektų. Dūmų mašinos ir generatoriai dūmus gamina iš skysčio, kuris bus įtrauktas į nuomos kaina. Dūmų mašina padės sukurti Jūsų šventei jaukesnę atmosfera. Dūmų mašinos taip pat gali būti naudojamos įvairiose pramonės, mokymo ir kai kuriose karinėse srityse. Paprastai rūkas susidaro išgarinant patentuotą vandenį ir glikolio pagrindu pagamintus arba glicerino pagrindu pagamintus skysčius, kuris yra visiškai nekenksmingas mūsų organizmui.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.

Close Menu