Disco Ball / Veidrodinio Gaublio (30cm) Nuoma + Prožektorius + Sukimosi Varikliukas

30cm Disco Ball / Veidrodinio Gaublio Nuoma Vilniuje. Mirror Ball, Disko Kamuolio Nuoma Jums patogiu metu Vilniuje už prieinamą kainą. Disco Ball Veidrodinio Gaublio nuoma puikiai tinka vakarėliams. Veidrodinis disco rutulys nuomai Vilniuje yra puikus sprendimas sukurti efektus, tokius kaip disco. Disco ball rutulio nuoma Vilniuje labai paprasta naudoti, šis veidrodinis kamuolys sukuria šimtus atspindžių dėl savo didelio kiekios mažų veidrodėlių.

Šviesos veidrodžio nuoma, Blizgantis kamuolys nuoma, Švytintis komolis nuoma, Veidrodinis kamuolys nuoma, Diskotekos kamuolys nuoma, Šviesos sferos nuoma, Šviesos gaublio nuoma, Diskotekos gaublio nuoma, Veidrodinės sferos nuoma, Švytinčio gaublio nuoma, Šviesos kamuolio nuoma, Blizgantis gaublys nuoma, disco ball nuoma, Veidrodinio Gaublio nuoma, mirror ball nuoma

Veidrodinio Gaublio Specifikacijos:

  • Skersmuo: 30 cm
  • Natūralaus stiklo veidrodžio briaunelės 10 x 10 mm
  • Svoris: 2,1 kg
  • Komplekte yra pridedamas sukimosi variklius ir prožektorius
  • Pastaba: renkantis šį efektą reikia įvertinti galimybę varikliuką tvirtinti prie lubų

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

20 € / Parai

Disco Ball Veidrodinio gaublio Nuoma Renginiams Vilniuje yra sprendimas tiems, kurie nori suteikti savo vaizduotei efektą. Disko kamuoliukas (taip pat žinomas kaip veidrodinis rutulys arba blizgantis kamuolys) yra maždaug sferinis objektas, atspindintis į jį nukreiptą šviesą įvairiomis kryptimis ir sukuria sudėtingą ekraną. Jo paviršių sudaro šimtai ar tūkstančiai briaunų, beveik visi maždaug vienodos formos ir dydžio, ir kiekvienas turi veidrodinį paviršių. Veidorinis Disco Ball Nuoma Vilniuje yra montuojamas gerokai virš dalyvaujančių žmonių galvų, pakabinamas nuo įrenginio, dėl kurio jis tolygiai sukasi apie vertikalią ašį, ir apšviečiamas prožektoriais, kad stacionarūs žiūrovai matytų virš jų blyksinčius šviesos pluoštus ir matytų daugybę šviesos dėmių. sukasi aplink kambario sienas.

30cm Disco Ball / Veidrodinio Gaublio Nuoma Vilniuje nuoma yra puikus būdas pridėti šiek tiek žavesio jūsų šventei, koncertui, vestuvėms, gimtadieniui ar bet kokiam kitam renginiui. Mūsų 30 centimetrų disko komoliai, kad sukurtų žavų šviesos žaidimą, pritraukiant dėmesį ir sukuriant nepakartojamą atmosferą. Taip pat siūlome pagyvinti savo renginį su jau sukomplektuotais šviesų efektais adresu https://garsoaparaturosnuomavilniuje.lt/sviesos-efektu-komplektu-nuoma/ arba pavieniais šviesos efektai adresu: https://garsoaparaturosnuomavilniuje.lt/sviesos-efektu-ir-technikos-nuoma/ Dar siūlome nepamiršti ir garso aparatūros nuomos savo renginiui adresu: https://garsoaparaturosnuomavilniuje.lt/sviesos-efektu-ir-technikos-nuoma/ arba jau pilnais šviesų ir garso komplektais adresu: https://garsoaparaturosnuomavilniuje.lt/sviesos-efektu-ir-technikos-nuoma/

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.