Disco Ball / Veidrodinio Gaublio (30cm) Nuoma + Prožektorius + Sukimosi Varikliukas

30cm Disco Ball / Veidrodinio Gaublio Nuoma Vilniuje. Mirror Ball, Disko Kamuolio Nuoma Jums patogiu metu Vilniuje už prieinamą kainą. Disco Ball Veidrodinio Gaublio nuoma puikiai tinka vakarėliams. Veidrodinis disco rutulys nuomai Vilniuje yra puikus sprendimas sukurti efektus, tokius kaip disco. Disco ball rutulio nuoma Vilniuje labai paprasta naudoti, šis veidrodinis kamuolys sukuria šimtus atspindžių dėl savo didelio kiekios mažų veidrodėlių.

Šviesos efektų nuoma, šviesos įrangos nuoma ir apšvietimo nuoma renginių, švenčių, diskotekų apšvietimui Vilniuje. Nepakeičiama paslauga ne tik vakarėlių- renginių organizatoriams bet ir kiekvienam nusprendusiam paįvairinti savo šventę. Trumpalaikė – lazerinių projektorių, dūmų mašinų, stroboskopų, LED šviesos efektų, burbulų mašinos ir kitos apšvietimo technikos. Nuomotis apšvietimo įrangos komplektą daug pigiau ir patogiau. LED BAR, LED PAR, lazerių, stroboskopo, neonų nuoma, wash, head nuoma, šviesa vakarėliams, apšvietinimo technika nuoma, šviesos įrangos nuoma, apsvietimo nuoma, lazeriu nuoma, sveisos lempa vakareliams, sviesos efektu komplektu nuoma, blacklight lempa, uv lempos nuoma, vakarelių šviesos. Profesionalios šviesos efektų nuoma, aparatūros, įrangos nuoma renginiams Vilniuje greitai ir už prieinamą kainą!

Specifikacijos:

Skersmuo: 30 cm

Natūralaus stiklo veidrodžio briaunelės 10 x 10 mm

Svoris: 2,1 kg

Komplekte yra pridedamas sukimosi variklius ir prožektorius

Pastaba: renkantis šį efektą reikia įvertinti galimybę varikliuką tvirtinti prie lubų

+ Visi Reikalingi Laidai

Kaina: 15 € / Parai

Atsiliepimai:
10/10

Disco Ball Veidrodinio gaublio Nuoma Renginiams Vilniuje yra sprendimas tiems, kurie nori suteikti savo vaizduotei efektą. Disko kamuoliukas (taip pat žinomas kaip veidrodinis rutulys arba blizgantis kamuolys) yra maždaug sferinis objektas, atspindintis į jį nukreiptą šviesą įvairiomis kryptimis ir sukuria sudėtingą ekraną. Jo paviršių sudaro šimtai ar tūkstančiai briaunų, beveik visi maždaug vienodos formos ir dydžio, ir kiekvienas turi veidrodinį paviršių. Veidorinis Disco Ball Nuoma Vilniuje yra montuojamas gerokai virš dalyvaujančių žmonių galvų, pakabinamas nuo įrenginio, dėl kurio jis tolygiai sukasi apie vertikalią ašį, ir apšviečiamas prožektoriais, kad stacionarūs žiūrovai matytų virš jų blyksinčius šviesos pluoštus ir matytų daugybę šviesos dėmių. sukasi aplink kambario sienas. Disco Ball / Veidrodinio Gaublio (30cm) Nuoma + Prožektorius + Sukimosi Varikliukas paprastai, bet ne išimtinai, asocijuojasi su naktiniais klubais, ypač diskotekomis, iš kur jie gavo savo modernų pavadinimą.