LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma

LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma Vilniuje – Spalvingos Akimirkos Jūsų Renginiams. LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma yra moderni LED juosta, skirta įvairioms šviesos efektų kūrimo galimybėms. Įrenginyje yra 18 RGB LED šviesdiodžių po 3 W kiekvienas, kurie yra suskirstyti į tris atskirus, individaliai valdomus skyrius, kiekvienas turintis po 6 LED. Vienas iš šios juostos privalumų yra galimybė naudoti ją stand-alone režime. Čia galite pasirinkti iš įrenginyje jau įprogramuotų šou, kurias galite paleisti automatiškai arba aktyvuoti garsu. Be to, galite rinktis iš iš anksto nustatytų spalvų makro arba kurti savo spalvų mišinį naudojant RGB režimą. LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma Vilniuje taip pat turi papildomą galimybę – galimybę jungti kelis įrenginius kartu ir juos prijungti prie vieno elektros lizdo, dėl papildomo maitinimo išvesties.

LED BAR RGB Nuoma Vilniuje Sukurkite įspūdingą įvykį ir pritraukite dėmesį su mūsų paslauga – LED BAR RGB nuoma Vilniuje. Mes esame įmonė, kuri siūlo aukštos kokybės LED BAR'ų nuomą, kad jūsų renginys taptų dar įdomesnis, ryškesnis ir neabejotinai nepamirštamas. Kodėl rinktis mūsų paslaugas? Inovatyvumas ir stilius: Mūsų LED BAR'ai su RGB spalvų spektru suteiks jūsų renginiui modernų ir elegantišką dizainą. Sukurkite ypatingą atmosferą su spalvotais šviesos efektais, kurie prisideda prie įvykio unikalumo. Praktiškumas: LED BAR'ai yra ne tik vizualinis smagumas, bet ir praktiški. Jie gali būti naudojami kaip šviesos šaltinis, dekoracija arba net kaip baro staliukai. Tai universalus sprendimas įvairioms renginio vietoms. Lengvas valdymas: Mūsų LED BAR'ai yra lengvai valdomi, leidžiantys reguliuoti šviesos intensyvumą, spalvas ir šviesos efektus. Jūs turite visą kontrolę, norint sukurti pageidaujamą atmosferą. Profesionali aptarnavimo komanda: Mūsų patyrę darbuotojai visada pasiruošę suteikti jums patarimus, pagalbą ir užtikrinti, kad įvykis vyktų sklandžiai. Mes stengiamės, kad kiekvienas klientas jaustųsi patenkintas mūsų paslaugomis. Kaip tai veikia? Užsakymas: Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo renginio detalėmis – datomis, vieta, dalyvių skaičiumi ir pageidaujamu dizainu. Pristatymas ir įrengimas: Mes pristatome LED BAR'us tiesiai į jūsų renginio vietą ir pasirūpinsime jų įrengimu, paliekant jums tik mėgautis įvykiu. Nuėmimas: Po renginio mes atvažiuojame ir pasiimame LED BAR'us, užtikrindami, kad viskas vyko kaip planuota. Su mumis jūsų įvykis tampa nepakartojamu. Patikėkite mums savo šviesos poreikius, o mes įtrauksime spalvas į jūsų renginio akimirkas. Susisiekite su mumis šiandien ir pasiruoškite įsimintinam įvykiui su LED BAR RGB nuoma Vilniuje.

Specifikacijos:

  • 18x 3W 3-in-1 šviesos diodai
  • RGB spalvų maišymas
  • 3 Atskiros valdomos sekcijos
  • 2 Iš anksto užprogramuotos laidos
  • 17 automatinio režimo programos
    Suaktyvintas garsas
  • 3, 7 arba 12 DMX kanalų
  • Valdymo skydelis su LED ekranu

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

10 € / Parai

Suteikiame LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuomos paslaugą Vilniuje, praturtindami Jūsų renginius spalvingomis akimirkomis. Šis modernus LED prožektorius pasižymi 18 RGB LED šviesdiodžių, kiekvieno turinčio 3 W galią. Šie šviesdiodžiai yra suskirstyti į tris atskirus skyrius, kiekvienas su po 6 valdomais LED. Unikalus šio įrenginio bruožas yra galimybė naudoti jį stand-alone režime, kur galite pasirinkti iš įrašytų šou, paleistinų automatiškai arba aktyvuotų garsu.

Pristamome jums inovatyvų LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma, kuris išsiskiria aukštos kokybės LED technologija ir funkcionalumu. Šis įspūdingas apšvietimo įrenginys puikiai tinka įvairioms renginių vietoms, pridedant joms spalvingumo ir dinamiškumo. LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma leidžia ne tik pasirinkti iš išankstinio programinio įdiegimo automatinio režimo, bet ir nustatyti spalvų makro funkcijas arba kurti savo unikalius RGB spalvų derinius. 18 x 3W RGB LED diodai yra padalinti į 3 atskirus sektorius po 6 diodus, kiekvieną galima valdyti individualiai. LED BAR LCB183 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma yra universalus ir gali būti naudojamas tiek automatiškai, tiek rankiniu būdu, priklausomai nuo poreikių. Tai puiki pasirinkimo galimybė tiek profesionalams, tiek tiems, kurie tik pradeda suprasti šviesos apšvietimo įrangos privalumus.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Garso aparatūros nuoma renginiams, garso kolonėlių nuoma, koncertinės aparatūros nuoma, vakarėlių įrangos nuoma, dj įrangos nuoma, šviesos efektų nuoma, muzikos aparatūros nuoma, apšvietimo įrangos nuoma – Vilniuje.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.