Pristatymo Sąlygos

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums patogumą ir paprastumą, kai reikia pristatyti, sumontuoti, arba po renginio išmontuoti bei parsivežti garso aparatūrą bei šviesos įrangą. Mūsų tikslas – suteikti jums nemokamą transportą, kad jūsų renginys būtų ne tik puikus, bet ir be rūpesčių.

Mes siekiame užtikrinti, kad nemokamas transportas būtų pasiekiama galimybė kuo daugiau. Tam reikia kruopščiai planuoti, todėl mes stengiamės sujungti keliones ir optimizuoti išlaidas. Tai leidžia mums pasiūlyti jums geriausią kainą be jokių papildomų išlaidų.

Nemokamai Pristatome Šiuose Vilniaus Miesto Rajonuose:

Nemokamo Pristatymo Ir Pasiėmimo Sąlygos Vilniuje

Neprisklausomai nuo užsakymo dydžio ar specifikos, įrangą pristatome visoje Lietuvoje pagal kilometražo mokestį, išskyrus Vilniuje. Vilniaus mieste pristatymo ir po Jūsų renginio įrangos surenkimo nemokamai bendrosios sąlygos:

Kodėl vertą rinktis pristatymo paslaugą?

Mes esame pasiekiami kasdien nuo 8:00 ryto iki 22:00 valandos nakties, kad galėtume Jums pasiūlyti geriausią aptarnavimą. Prašome susisiekti su mumis, ir drauge galėsime aptarti visas transportavimo galimybes bei niuansus. Su mumis Jūsų renginys ne tik bus neįtikėtinai gerai surengtas, bet ir visiškai rūpestingai apgalvotas iki smulkmenų.