ADJ Stinger II Šviesos Efektas Ir Lazeris Viename Nuoma Vilniuje

Sukurkite įsimintiną renginį su ADJ Stinger II Nuoma Vilniuje Šviesos Efektu ir Lazeriu Viename! Mūsų paslauga siūlo šį mobilų šviesos įrenginį su 3 efektais viename, kuris neabejotinai pavers jūsų renginį nepakartojamą. ADJ Stinger II nuoma Vilniuje – tai galimybė suteikti jūsų šventei prabangą ir originalumą. Šis šviesos efektas apjungia UV LED diodus, HEX LED mėnulio žiedą ir Galaxian stiliaus lazerius, sukurdamas įspūdingus spalvotus šviesos efektus. Su 15 įmontuotų spalvų pasirinkimais, jis leidžia sukomponuoti begalę derinių, užtikrindamas valandas ilgą pramogą. Valdomas įmontuotomis programomis, DMX, UC IR belaidžiu pultu arba Airstream IR programėle, ADJ Stinger II Nuoma idealus mažiems klubams, barams, mobiliems DJ’ams, grupėms ir panašioms vietoms.

Esame Vilniaus įmonė, kuri siūlo nuomoti išskirtinį šviesos efektą, lazerį ADJ Stinger II. Šis įspūdingas įrankis yra įvairialypis, pasižymintis įvairių efektų deriniu, kurie tikrai padės jūsų renginiui išsiskirti. ADJ Stinger II yra 3in1 šviesos efektas, kuris apjungia tris pagrindinius elementus: moonflower, strobo ir lazerinį efektą. Jis turi 8x 3 W UV LED, 6x 5 W RGBAWP (raudona, žalia, mėlyna, gelsva, balta ir rožinė) HEX LED ir raudoną/žalią lazerinę technologiją. Šis įrankis gali sukurti įvairių spalvų šviesos spindulius, pripildyti šokių aikštes, lubas ar sienas skiautinčiais aštriųjų spindulių desenių. Su 1,8 laipsnio ilgos tarnavimo žingsnio varikliu, jis gali generuoti greitus ir tikslus arba sklandžius ir judančius judesius. ADJ Stinger II turi 10 DMX kanalų, leidžiančių jums visiškai valdyti šviesos efektus. Jis turi tris darbo režimus: muzikos valdymą, pagrindinį/valdovą arba DMX valdomą. Šis įrankis taip pat gali sukurti 15 iš anksto nustatytų spalvų, o valdymui naudojamas 4 mygtukų DMX ekranas gale. Be to, jis turi stroboskopinį pulsavimo LED efektą, naudoja DMX-512 protokolą ir turi elektroninį šviesos intensyvumo reguliavimą nuo 0 iki 100 proc. Nepaisant to, kad tai galingas įrankis, jis beveik nesukelia šilumos, o tai svarbu ilgalaikiams renginiams. Jis turi IEC AC įvestį/išvestį galinėje dalyje ir naudoja 70 W energijos maksimaliai (pilnas pajungimas). ADJ Stinger II yra daugiaspėjė, veikianti tiek 100 V ~ 240 V, 50/60 Hz. Šios šviesos efekto nuoma leis jums suteikti jūsų renginiui išskirtinumą ir nepakartojamumą. Nesvarbu, ar tai šventė, vestuvės ar kitas renginys Vilniuje, ADJ Stinger II garantuoja spektakulinę šviesos šou patirtį. Su įvairiais režimais ir spalvomis, šis įrankis yra puikus pasirinkimas, norint įtraukti ir sužavėti jūsų svečius.

Specifikacijos:

  • Didelio galingumo 3-FX-In-1: Mėnulio žiedas, stroboskopas ir lazerio efektas su 6 x 5W RGBAWP HEX LED + 8 x 3W UV LED + Raudonais ir žaliais lazeriais
  • 3 veikimo režimai: Sound Active, Master/Slave arba DMX
  • Spalvinis stroboskopinis efektas
  • Svoris: 5 kg.

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

15 € / Parai

ADJ Stinger II Nuoma Vilniuje suteikia ne tik puikią šviesos kokybę, bet ir lankstumą bei lengvumą valdymo. Būdamas nešiojamas ir mažas, šis įrenginys puikiai tinka bet kokiam renginiui. Užsisakykite jį jau šiandien ir leiskite mūsų šviesos efektui įkvėpti jūsų renginį nauju gyvenimu! Sparčiai užpildykite šokių aikštelę, lubas ar sieną dešimtimis aštrių spindulių, naudodamiesi šiuo aukšto našumo 3-FX-In-1 įrenginiu. Pasirinkite iš 15 iš anksto nustatytų spalvų, o su 3 veikimo režimais – Sound Active, Master/Slave arba DMX valdomas – pritaikykite efektą pagal savo renginio nuotaiką.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.