LED PAR 12x3W RGB Prožektoriaus Nuoma Vilniuje

LED PAR 12x3W Prožektoriaus Nuoma Vilniuje.  LED PAR 12x3W yra kompaktiškas, žemo profilio prožektorius, skirtas apšvietimui ir scenos apšvietimui, ir suteiks spalvų ir įspūdžių bet kokiam vakarėliui. LED PAR 12x3W RGB prožektoriaus nuoma Vilniuje yra puikus būdas padaryti jūsų renginį išskirtiniu ir nepakartojamu. Leiskite mums padėti jums įgyvendinti jūsų svajones ir sukurti šviesos šou, kuris nepamirštamas.

led par prozektoriaus nuoma sviesos efektu nuoma

Specifikacijos:

  • Itin ryškus plonas plokščias juodas LED Par Prožektorius su 12 x 3 vatų, RGB šviesos diodais

  • 4 darbo režimai: automatinis paleidimo režimas, garso aktyvus režimas, RGB reguliavimo režimas, statinio spalvų režimas ir valdomas DMX režimas

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

5 € / Parai

LED PAR 12x3W Prožektorius yra lengvas, kompaktiškas ir lengvai naudojamas. Jis skirtas mobiliesiems pramogautojams kelyje, taip pat įrengimams mažuose klubuose, baruose, riedučių ir pramogų centruose. Šviestuvas gali būti naudojamas aktyviu garsu, laidos režimu arba valdomas DMX.

Keli šviestuvai gali būti sujungti per DMX kabelį, kad būtų rodomas didelis smūgis. LED PAR 12x3W prožektoriaus nuoma vakarėliams Vilniuje. LED PAR 12x3w šviesos efekto prožektoriaus nuoma Vilnius. Išvinuomuok LED PAR prožektorių savo vakarėliui už prieinamą kainą visai netoli Vilniaus centraus ir mėgaukis spalvų gama savo renginyje. LED PAD Prožektoriaus nuoma renginiams Vilniuje.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Mikrofonų nuoma Vilniue už itin gerą kainą. Belaidžio mikrofono nuoma Vilnius Jūsų renginiams. Bevielio mikrofono nuoma  netoli Vilniaus centro. Kokybiškų mikrofonų nuoma Vilniuje. Nešiojamo mikrofono nuoma, mikrofonas nuoma Vilniuje. Diskusinių, vokalinių, kondensatorinių mikrofonų nuoma Vilniuje.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.