LED PAR RGBWA-UV 7x10W Prožektoriaus Nuoma Renginiams Vilniuje

LED PAR RGBWA-UV 7x10W Prožektoriaus Nuoma Renginiams Vilniuje yra profesionalus apšvietimo sprendimas jūsų renginiams Vilniuje, suteikiantis išskirtinį apšvietimo efektą ir pridedantis jūsų renginiui elegancijos bei spalvų žavesio. Šis LED PAR prožektorius yra puikus sprendimas, norint suteikti jūsų renginiui išskirtinį apšvietimą ir sukurti neprilygstamą atmosferą.

LED PAR RGBWA-UV 7x10W Prožektoriaus Nuoma Renginiams Vilniuje - LED PAR RGBWA-UV 7x10W prožektorius - įspūdingas šviesos šaltinis Jūsų renginiams Vilniuje! Ar organizuojate ypatingą įvykį Vilniuje ir norite suteikti jam nepakartojamą atmosferą? Tada LED PAR RGBWA-UV 7x10W prožektorius nuoma renginiams Vilniuje yra puikus pasirinkimas, norint pabrėžti ir išryškinti įvykio svarbą bei grožį. Šis profesionalus prožektorius yra idealus spalvingų šviesos efektų kūrimui, kurie sužadins dalyvių jausmus ir paliks neabejotinai gerą įspūdį.

Specifikacijos:

  • DMX kanalai: 7 kanalai;
  • Šviesos diodai Šaltinis: 7x10W RGBW+UV 4in1
  • Funkcija: DMX, „Master/Slave“, atskiras, automatinis paleidimas, garso įjungimas

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

10 € / Parai

Šis LED PAR prožektorius yra idealus sprendimas, norint suteikti jūsų renginiui išskirtinį apšvietimą ir sukurti nepamirštamą atmosferą. Su mūsų nuomos paslauga galėsite pasinaudoti šia aukštos kokybės apšvietimo įranga, kad jūsų renginys Vilniuje taptų nepriekaištingas ir įsimintinas. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugą ir užsisakykite LED PAR prožektoriaus nuomą savo būsimam renginiui.

Mūsų LED PAR RGBWA-UV 7x10W prožektorių nuoma yra išskirtinė apšvietimo sprendimo galimybė jūsų renginiams Vilniuje. Šis aukštos kokybės apšvietimo įrenginys yra tinkamas bet kokiam renginiui, nuo vestuvių ir jubiliejų iki korporacinių susirinkimų ir koncertų.

Šis prožektorius pasižymi šiomis savybėmis: Sparčiai keičiamos spalvos: LED PAR prožektoriaus 7x10W RGBWA-UV diodai leidžia jums pasirinkti iš įvairių spalvų ir tarpinio šviesos efektų, suteikiant jūsų renginiui unikalumą ir atmosferą. Didelis ryškumas: Šis prožektorius yra galingas ir suteikia puikų apšvietimą net didelėms erdvėms, taip užtikrindamas, kad jūsų renginys būtų ryškus ir žavingas. Lengvai valdomas: Prožektorius turi daugelį valdymo funkcijų, įskaitant DMX valdymą ir belaidį nuotolinį valdymą, leisdamas jums pasirinkti tikslią spalvų derinimą ir šviesos efektus. Kompaktiškas ir patogus naudoti: LED PAR prožektoriaus dizainas yra kompaktiškas, todėl jį lengva sumontuoti ir naudoti bet kokioje erdvėje, nepriklausomai nuo jos dydžio. LED PAR nuoma Vilniuje: Mes siūlome aukštos kokybės apšvietimo įrangos nuomą Vilniuje, užtikrindami jums patikimą ir profesionalų įrangos paruošimą jūsų renginiams.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Mikrofonų nuoma Vilniue už itin gerą kainą. Belaidžio mikrofono nuoma Vilnius Jūsų renginiams. Bevielio mikrofono nuoma  netoli Vilniaus centro. Kokybiškų mikrofonų nuoma Vilniuje. Nešiojamo mikrofono nuoma, mikrofonas nuoma Vilniuje. Diskusinių, vokalinių, kondensatorinių mikrofonų nuoma Vilniuje.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.