Ultravioletinė Lempa (UV) 20W. UV Lempos Nuoma Renginiams Vilniuje

Ultravioletinės lempos nuoma 20W Vilniuje renginiams už prieinamą kainą. Ultravioletinė lempa, dar vadinama juodos šviesos lempa, prietaisas, skleidžiantis elektromagnetinę spinduliuotę bangos ilgiuose tarp matomos šviesos ir rentgeno spindulių. Ultravioletinės lempos paprastai yra kvarco arba specialaus stiklo, kuris geriau nei įprastas stiklas praleidžia ultravioletinę spinduliuotę.

sviesos efektu nuoma. uv lempos nuoma vilniuje. ultravioletinės lempos nuoma vilniuje

Specifikacijos:

  • Bendra prijungta apkrova: 20 W
  • Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 635 x 35 x 60 mm
  • Svoris: 0,4 kg

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

5 € / Parai

Ultravioletinės lempos nuoma 20W Vilniuje yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori pridėti ypatingą šviesos efektą savo renginiams. Šios ultravioletinės lempos, dar vadinamos juodos šviesos lempos, gali suteikti unikalų atmosferos akcentą, kurį sunku pasiekti naudojant įprastas šviesos priemones. Ultravioletinė lempa veikia sklaidydama elektromagnetinę spinduliuotę bangos ilgiuose tarp matomos šviesos ir rentgeno spindulių. Šios lempos yra pagamintos iš kvarco arba specialaus stiklo, kuris efektyviai praleidžia ultravioletinę spinduliuotę, o tai leidžia sukurti ypatingą šviesos efektą.

Ultravioletinę lempą paprastai sudaro elektros iškrovos lempa su medžiaga, kuri skleidžia spinduliuotę norimu bangos ilgiu. Ultravioletinės lempos nuoma paprastai yra kvarco arba specialaus stiklo, kuris lengviau nei įprastas stiklas praleidžia ultravioletinę spinduliuotę. Ultravioletinės lempos nuoma buvo sukurtos medicinos reikmėms po to, kai apie 1900 m. Danų gydytojas Niels Ryberg Finsen atrado ultravioletinių spindulių baktericidines savybes. Šiuolaikinės lempos taip pat naudojamos pramonėje ir moksliniuose tyrimuose, gaminant dirbtinį įdegį ir kuriant specialiuosius efektus apšvietimo etapuose ir ekranuose su fluorescencinėmis medžiagomis.

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Mikrofonų nuoma Vilniue už itin gerą kainą. Belaidžio mikrofono nuoma Vilnius Jūsų renginiams. Bevielio mikrofono nuoma  netoli Vilniaus centro. Kokybiškų mikrofonų nuoma Vilniuje. Nešiojamo mikrofono nuoma, mikrofonas nuoma Vilniuje. Diskusinių, vokalinių, kondensatorinių mikrofonų nuoma Vilniuje.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.