LED PAR 12x3W RGB Prožektoriaus Nuoma Renginiams

LED PAR 12x3W Prožektoriau Nuoma.  LED PAR 12x3W yra kompaktiškas, žemo profilio prožektorius, skirtas apšvietimui ir scenos apšvietimui, ir suteiks spalvų ir įspūdžių bet kokiam vakarėliui. 12 x 3 vatų RGB, kuris siūlo sklandų spalvų maišymą, turi 25 laipsnių spindulio kampą, 4 darbo režimai (įskaitant DMX, garso aktyvųjį režimą, automatinio paleidimo režimą ir statinį spalvų režimą) ir turi 8 DMX kanalų režimus įvairioms programavimo parinktims.

led par prozektoriaus nuoma sviesos efektu nuoma

Specifikacijos:

Itin ryškus plonas plokščias juodas LED Par Prožektorius su 12 x 3 vatų, RGB šviesos diodais

4 darbo režimai: automatinis paleidimo režimas, garso aktyvus režimas, RGB reguliavimo režimas, statinio spalvų režimas ir valdomas DMX režimas

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

5 € / Parai

LED PAR 12x3W Prožektorius yra lengvas, kompaktiškas ir lengvai naudojamas. Jis skirtas mobiliesiems pramogautojams kelyje, taip pat įrengimams mažuose klubuose, baruose, riedučių ir pramogų centruose. Šviestuvas gali būti naudojamas aktyviu garsu, laidos režimu arba valdomas DMX. Keli šviestuvai gali būti sujungti per DMX kabelį, kad būtų rodomas didelis smūgis. LED PAR 12x3W prožektoriaus nuoma vakarėliams Vilniuje. LED PAR 12x3w šviesos efekto prožektoriaus nuoma Vilnius. Išvinuomuok LED PAR prožektorių savo vakarėliui už prieinamą kainą visai netoli Vilniaus centraus ir mėgaukis spalvų gama savo renginyje. LED PAD Prožektoriaus nuom renginiams.