Susisiekite I-VII 08:00 - 20:00: +37060765871

Mikrofonų Nuoma Vilniuje!

Mikrofonų nuoma, vokaliniu mikrofonų nuoma, belaidžių mikrofonų nuoma, studijinių mikrofonų nuoma, prisegamu mikrofonų nuoma, mikrofono nuoma – Vilniuje už prieinamą kainą! Šie prietaisai gali būti dviejų tipų – su laidu ir belaidžiai, maitinami baterijų energija. Dėl aktyvios mikrofono diafragmos galėsite mėgautis aiškiu ir tiksliu garso atkūrimu. Mikrofonas pravers rengiant smagius karaoke vakarus su šeima ir draugais ar ruošiantis įvairiems koncertams. Naudojami keli skirtingi mikrofono tipai, kuriuose naudojami skirtingi garso bangos oro slėgio svyravimų transformavimo į elektros signalo metodai.

AKG WMS 40 Mini Vocal ISM1 Belaidis Vokalinis Mikrofonas

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

10 € / Parai

AKG WMS 40 Mini Dual Vocal Belaidžiai Mikrofonai

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

15 € / Parai

Shure SM58 Dinaminis Vokalinis Mikrofonas

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

5 € / Parai

Garsoaparaturosnuomavilniuje.lt – Mikrofonų nuoma Vilniue už itin gerą kainą. Belaidžio mikrofono nuoma Vilnius Jūsų renginiams. Bevielio mikrofono nuoma  netoli Vilniaus centro. Kokybiškų mikrofonų nuoma Vilniuje. Nešiojamo mikrofono nuoma, mikrofonas nuoma Vilniuje. Diskusinių, vokalinių, kondensatorinių mikrofonų nuoma Vilniuje.

Djpaslaugos.com – Stilingi DJ pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Audiounit.lt – specializuota renginių techninio aptarnavimo, renginių įgarsinimo ir apšvietimo paslaugomis. Danelton.com – Danelton Grupė yra specializuota renginių organizavimo, renginių įgarsinimo bei techninio apranavimo, garso aparatūros nuomos ir šviesos technikos nuomos, dj paslaugų grupė.

Close Menu