Susisiekite I-VII 08:00 - 20:00: +37060765871

Ibiza Sound PORT15UHF-BT Nuoma Aktyvi Nešiojama garso sistema 15" 800W Su Baterija

Aktyvios garso kolonėlės Ibiza-Sound PORT15UHF-BT Nuoma. Ibiza garso kolonėlė turi integruotą akumuliatorių, kurio pagalba pilnai įkrauta kolonėlė laiko net iki 6val. Belaidės, nešiojamos, su akumuliatoriu Ibiza-sound kolonėlės nuoma. Garso kolonėlė turi ratukus, todėl yra lengvai transportuojama. Ibiza kolonelės nuoma su baterija Vilniuje. Nešiojamos mobilios belaidės garso kolonėlės nuoma. Karaoke lauko kolonėlės su baterija nuoma.

ibiza sound port nuoma

Specifikacijos:

Maksimali Galia: 800 W

USB/SD/MP3/WMA/FM/BLUETOOTH grotuvas su ID3 informacija ekrane

2 x UHF mikrofonai (rankinis 863MHz ir prisegamas 865MHz, maitinimas 2×1.5V AA)

UHF mikrofonų veikimo atstumas: 50-60m atvirame lauke, 25-30m uždaroje patalpoje

Akumuliatoriaus veikimo trukmė iki 6 val. (priklausomai nuo naudojimo intensyvumo)

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

15 € / Parai

Ši nešiojama garso sistema pasižymi ne tik išskirtine garso kokybe, bet ir tokiomis svarbiomis savybėmis kaip vidiniu įkraunamu akumuliatoriumi ir dvejopu maitinimu (12V ir 220V), ištraukiama rankena bei ratukais. Dėl pažangių dviejų bevielių UHF mikrofonų (rankinio ir prisegamo), nuotolinio valdymo pulto bei daugybės jungčių (USB, SD, Bluetooth, iPod, AUX) ši garso sistema suteikia visišką judėjimo laisvę. 

Didelis apšviečiamas ekranas rodo ID3 informaciją (t.y. dainos pavadinimą, atlikėją, albumą, numerį ir t.t.). Lauko garso kolonėlės su baterija nuoma.Nešiojamos bluetooth kolonėlės Ibiza Sound PORT15UHF nuoma Vilniuje. Pakankamai galinga nešiojama Ibiza-Sound PORT15 audio kolonėlė su įmontuotu akumuliatoriumi, FM radiju bei 2 belaidžiais mikrofonais. Ji tiks tiek lauko renginiams, tiek viduje (šventėms, minėjimams, pramogoms). Per Bluetooth kolonėlę galėsite sujungti su išmaniuoju telefonu ir iš jo groti muziką. Prie kolonėlės galėsite prijungti ir kompiuterį bei planšetę. Taip pat kolonėlė turi vidinį mp3 grotuvą. Jūs galite prijungti USB raktą, SD kortelę ir iš jų leisti muziką mp3 ir wmv formatu. Belaidžiai mikrofonai tinka sakyti kalboms, vesti renginius, dainuoti karaoke ar tiesiog dainavimui. Aktyvi garso kolonėlė su integruotu akumuliatoriumi. Nuomojame pakraunamą Nešiojamą galingą garso kolonėlę IBIZA PORT15VHF-BT. Pakrovus vidutiniu režimu gali veikti iki 6h.

Close Menu