Susisiekite I-VII 08:00 - 20:00: +37060765871

Ibiza Sound PORT15UHF-BT Nuoma Aktyvi Nešiojama garso sistema 15" 800W Su Baterija

ADJ Bubbletron Burbulų mašinos nuoma Vilniuje. Muilo burbulų mašinos nuoma Jums patogiu metu Vilniuje už prieinamą kainą.

ibiza sound port nuoma

Specifikacijos:

Maksimali Galia: 800 W

USB/SD/MP3/WMA/FM/BLUETOOTH grotuvas su ID3 informacija ekrane

2 x UHF mikrofonai (rankinis 863MHz ir prisegamas 865MHz, maitinimas 2×1.5V AA)

UHF mikrofonų veikimo atstumas: 50-60m atvirame lauke, 25-30m uždaroje patalpoje

Akumuliatoriaus veikimo trukmė iki 6 val. (priklausomai nuo naudojimo intensyvumo)

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

20 € / Parai

ADJ Bubbletron Burbulų mašina yra sprendimas tiems, kurie nori suteikti savo vaizduotei efektą. Operacija yra labai paprasta: tiesiog pripildykite muilo burbulo skysčio ir įjunkite! Bubbletron sukuria šimtus muilo burbulų per minutę naudodamas galingą didelės spartos pūtiklį. Jis gali apdoroti daugumą komercinių muilų. Šis nešiojamas ir ypač lengvas muilo burbulų aparatas turi ypač tvirtą korpusą ir turi rankinį valdiklį funkcijai įjungti / išjungti. Bubbletron idealiai tinka muzikos grupėms, didžėjams, klubams, barams ir mažoms bei vidutinėms scenoms.

Didelis apšviečiamas ekranas rodo ID3 informaciją (t.y. dainos pavadinimą, atlikėją, albumą, numerį ir t.t.). Lauko garso kolonėlės su baterija nuoma.Nešiojamos bluetooth kolonėlės Ibiza Sound PORT15UHF nuoma Vilniuje. Pakankamai galinga nešiojama Ibiza-Sound PORT15 audio kolonėlė su įmontuotu akumuliatoriumi, FM radiju bei 2 belaidžiais mikrofonais. Ji tiks tiek lauko renginiams, tiek viduje (šventėms, minėjimams, pramogoms). Per Bluetooth kolonėlę galėsite sujungti su išmaniuoju telefonu ir iš jo groti muziką. Prie kolonėlės galėsite prijungti ir kompiuterį bei planšetę. Taip pat kolonėlė turi vidinį mp3 grotuvą. Jūs galite prijungti USB raktą, SD kortelę ir iš jų leisti muziką mp3 ir wmv formatu. Belaidžiai mikrofonai tinka sakyti kalboms, vesti renginius, dainuoti karaoke ar tiesiog dainavimui. Aktyvi garso kolonėlė su integruotu akumuliatoriumi. Nuomojame pakraunamą Nešiojamą galingą garso kolonėlę IBIZA PORT15VHF-BT. Pakrovus vidutiniu režimu gali veikti iki 6h.

Close Menu