LED BAR 240/8 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma

LED BAR 240/8 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma. Nuo ryškių spalvų iki ryškių fonų. LED šviesos juosta padeda apšviesti sceną. Jų platus spindulio kampas puikiai tinka sukurti aplinkos ir įtraukiančius spalvų efektų vakarėlius, šventes ar renginius.

led bar sviesos efekto nuoma vilniuje, led bar prozektoriaus nuoma, led bar nuoma

Specifikacijos:

LED BAR juosta 240/8 idealiai tinka spalviniam klubų, barų ir kt. scenų apšvietimui. Šviesos šaltinis: 240 LED, kurių Ø 10 mm (96 raudonos, 72 žalios, 72 mėlynos)

+ Visi Reikalingi Laidai

Atsiliepimai:
10/10

10 € / Parai

LED BAR 240/8 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma yra LED šviesos juosta su pikselių valdymu, galinčiu sukurti įvairius dėmesį patraukiančius efektus ir atmosferinį foninį apšvietimą. PIX-144, sudarytas iš 144 SMD LED šviesos šaltinių, gali suteikti galingą ir ryškų apšvietimą su daugybe valdymo parinkčių ir tinkinimo, kad sukurtumėte norimus efektus. Su kintamu iki 20 Hz blykstės režimu, statinėmis spalvomis, spalvų maišymu, iš anksto sukurtomis programomis ir sklandžiu pritemdymu, LED BAR 240/8 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma gali sukurti beveik bet kokį juostos efektą, kokį tik galite įsivaizduoti. Su pasukamaisiais šoniniais laikikliais LED BAR 240/8 RGB DMX Prožektoriaus Nuoma gali stovėti arba pakabinti visur, kur jų reikia jūsų scenoje.